Odpovězeno
 1. Report

  Dobrý den,

  je možné z Collabimu exportovat klíčová slova s pozicemi v daný měsíc např. ve formátu .csv?

  Tedy, u těch u kterých je nastavena denní aktualizace, aby se exportovala průměrná pozice v zadaných měsících? Např. nějak takto pojištění,bře­zen,2,duben,3,kvě­ten,4;cestová­ní,březen,1,du­ben,2,květen,1…

  Děkuji

  S pozdravem Jan Klementa

 2. Dobrý den, Jane,

  průměrná změna pozice mi nedává příliš smysl. Každé slovo bude mít jinou hledanost, důležitost atd. Průměrovat jejich pozice by bylo velmi zavádějící.

  Můžete zkusit sekci Klíčová slova → Export → Exportovat historii pozic do .csv Do budoucna plánujeme udělat srovnávání pozic více KW v čase jednodušší.

 3. Jiří,

  děkuji za odpověď. Tohle je přesně to, co jsem měl na mysli a poněkud nepřesně jsem se vyjádřil. Nevšiml jsem si, že Collabim již tento export podporuje. :)

  Děkuji

  Jan

 4. Dobrý den,

  zlepšili jsme export historie pozic klíčových slov. Nyní si pro export vyberete konkrétní vyhledávač jenž vás zajímá. Po zakliknutí tlačítka „Exportovat historii pozic do .csv“ vám vygenerujeme přehlednější historii.

  Ve vygenerované historii zobrazujeme všechny naměřené pozice ze stejných dní pod sebou. Zároveň jsme odstranily prokládání prázdnými řádky a opakování datumů. Pokud budete potřebovat, tak vám z tohoto nového exportu půjdou jednodušeji počítat další statistiky jako je průměr a podobně.

  Upravené exporty klíčových slov si můžete vyzkoušet na Klíčová slova → Exportovat → Exportovat historii pozic do .csv

  Přeji hezký den

Téma dotazu