Odpovězeno
 1. pár dotazů

  Dobrý den, Potřeboval bych od Vás nějak opravdu konstruktivní odpovědi ne, že mě pánové odpálkujete :))

  Kontrola zpětných okdazů se provádí jak často? Mám tam založený v účtu už několik odkazů na kontrolu a stále se nic něděje!!

  Ta zpráva odkazů je zajímavá věc, ale chybí mě tam více takový DMS systém kontroly a zprávy úkolů linkbuildera , potřebuji, aby byla vidět cena toho vloženého odkazu přímo ve výpisu, aby byli nějak lépe editovatelné poznámky(sorry texty nemám rád ani lidi co tam chodí, ale dejme tomu) – tedy vzkazy pro jiného uživatele, aby se dalo lépe kooperovat mezi uživateli a správou úkolů …

  Chápu že tento engin je asi prvoplánově jenom pro kontrolu vložených odkazů, ale defacto je to jediná věc, kde můžete kontrolovat práci linkbuildera a kooperovat. Lépe kdyby tam byl více nastíněný ten styl CMR nebo i DMS.

  Konkurence : https://zelenka.oncollabim.com/…/competitors?…

  Tohle ale opravdu „very weird“ ve směru aktualizace pozic a propojení slov, které chci opravdu používat a sleodovat vůči konkurenci.. Teď je to skoro nepoužitelné.

  zdravím Vás

  Otto Zelenka

 2. Pardon mám tam chyby CRM  – zpráva obchodních kontaktů a workflow – aplikace kooperace s linkbuilderem nebo klientem

 3. Dobrý den pane Zelenko,

  kontrola odkazů probíhá každou neděli a v pondělí se rozesílají reporty. Máte odkazy označené jako dokončené? Pokud ne, neprovádí se u nich kontrola.

  Mohl byste nám prosím do mailu info@collabim.com nějak podrobněji sepsat, co byste v sekci Odkazy potřeboval?

  Moc nerozumím Vašemu dotazu k sledování konkurence. Aktualizace pozic u konkurence probíhá jednou týdnně a klíčová slova lze filtrovat pomocí štítků.

  Mějte hezký den