Odpovězeno
 1. Cílová stránka -

  Dobrý den,

  pokud ke klíčovému slovu nevyplním cílovou stránku, je ve sloupci cílová stránka hodnota „-“.

  Chci se zeptat, pro stejné klíčové slovo změří Collabim pozici na Google a Seznamu. Ale pro jakou stránku? Jedná se o hlavní stránku např. xyz.cz, kterou jsem nastavil nebo pro první výskyt xyz.cz/cokoliv? Díky moc.

  Petr

 2. Dobrý den,

  Collabim při měření nebere v úvahu vyplněnou cílovou stránku. Změří prostě tu, která bude první.

  Tato funkce slouží jen k Vaší informaci a pro sekci Stránky – http://ja.collabim.com/…lyza-obsahu/.

  Hezký víkend

 3. Dobrý den, plánujete, že by se sloupec „cílová stránka“ vyplňoval automaticky podle toho, která stránka resp. přesná URL byla naměřena pro dané KW místo toho abychom si to museli vyplňovat sami? Protože si dokáži představit, že se to může dynamicky měnit podle toho jak se různě optimalizují jednotlivé stránky webu a vyhledávače to vyhodnocují. Díky za info Marek K.

 4. Dobrý den,

  tuto funkci neplánujeme.

  Pokud Vás zajímají aktuální cílové stránky pro Vaše klíčová slova, doporučuji vyzkoušet export (http://g.recordit.co/LGrKj9PJIn.gif), kde to budete mít všechno naráz.

  Vyhovuje Vám to takto?

  Hezký víkend

 5. Odkaz bohužel nefunguje (pristup zamitnut).. ale ipresto, se domnivam, ze takto rucne vyplnovane pole v tomto sloupci postrada svou funkcionalitu neni tomu tak? Nebo tim autor zamyslel neco co jsem zatim nepochopil? .. díky :)

 6. Omlouvám se, posílám správný odkaz – http://recordit.co/LGrKj9PJIn.

  Můžete si v tomto poli poznačit ke klíčovému slovu cílovou stránku, na kterou chcete být vidět ve vyhledávání.

  Aktuálně se může ve vyhledávání zobrazovat jiná nebo žádná stránka.

 7. Tomu rozumím, ale spíše i tak je to zbytečná manuální práce (dle mého názoru), když to nemám možnost porovnat rovnou a musím exportovat a pak porovnávat… takže spíše jinak.. jak je pro vás obtížné/složi­té/náročné na HW apod. přidat to políčko co máte v exportu „cílová stránka z vyhledávace“ do klasického zobrazení v collabimu?

  Myslím, že nejsem jedinný kdo by to uvítal a těch dotazů jsem zde našel více, jen s tím rozdílem, že nikdo jiný to s vámi v diskuzi více nerozvíjel a spokojil se s odpovědí „doplňte si to manuálně“ :)…

  díky MK

 8. Ano, tento nápad už jsme s kolegy probírali. Tato informace je u klíčových slov v sekci Stránky.

  Duplikovat ji přímo do přehledu klíčových slov neplánujeme.

  Hezký víkend